O nas


WiekPlus.pl to internetowy magazyn poświęcony długowieczności i świadomemu, odpowiedzialnemu starzeniu się. Skierowany jest do dojrzałych osób, które wraz z wiekiem nadal chcą czerpać z życia to, co najlepsze oraz zachować zdrowie i pogodę ducha. 

Na łamach WiekPlus.pl poruszamy tematy ważne zarówno dla seniorów, jak i tych osób, które dopiero wkraczają w wiek emerytalny – pomagamy im lepiej przygotować się do drugiej połowy życia i przeżyć ją w ekscytujący sposób.

Na WiekPlus.pl przeczytasz o:

  • ludziach. Inspirujących, dojrzałych osobach, które łamią stereotyp seniora, pokonują barierę wieku i osiągają niesamowite rzeczy jesienią życia. Wierzymy, że skoro oni mogą, Ty również.
  • zdrowiu. Jesteśmy świadomi, że wraz z wiekiem to głównie zdrowie wyznacza jakość życia. Dlatego regularnie serwujemy dawkę rzetelnych informacji na temat badań naukowych dotyczących długowieczności. Publikujemy także poradniki, w których znajdziesz wskazówki, jak utrzymać ciało w dobrej formie oraz jak zadbać o kondycję psychiczną.
  • technologii. Spośród tysięcy rozmaitych technologii wybieramy i opisujemy te, które usprawniają życie dojrzałych osób. Tłumaczymy jak działają. Wyjaśniamy jak z nich korzystać. Oraz podpowiadamy po które sięgnąć.